לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם

איך להתחיל עם בחורה בבר

עצות איך להתחיל עם בחורה בבר


לחצו כאן עכשיו איך להתחיל עם בחורה בבר אם אתה נמצא בבר או במועדון ורואה בחורה שאתה מעוניין בה מה תעשה? עלייך להיות אמיץ ועם ראש פתוח בתור התחלה. נשים אוהבות גברים שיכולים לספר בדיחה או לצחוק על עצמם, מה עוד? צעדים הערך את הסיטואציה, להלן סימנים: תבדוק אם היא בוחנת אותך, ייתכן שהיא מדברת עם החברות שלה בעודה מביטה אלייך. גברים רבים לא ינצלו את המצב הזה, בגלל שאינם מאמינים שזה נכון, או בגלל שהם מצפים שהבחורה תיגש אליהם.

אבל גם אם היא כן בוחנת אותך, היא לא תיגש אלייך. אבל היא כן תעריך את זה אם תשלח לה משקה או משהו קל, היא תסתכל לעברך ותוכל להודות לך בחיוך. שים לב אם בחורה נמצאת לבד בבר ייתכן שהיא מחכה למישהו. לפעמים היא יכולה להסתכל לכיוון הדלת לראות אם מישהו נכנס. ייתכן שבמקרה כזה עדיף לא להמשיך, אבל אם זה לא המקרה בכל אופן אין לך מה להפסיד. זכור "לא" כבר יש לך אם אתה לא מנסה.

אם כן תנסה יש סיכוי שתקבל "כן". שים לב אם היא מתלבשת בצורה פרובוקטיבית או לא – מה היא מנסה לשדר. אולי היא פשוט חתיכה שאוהבת להראות את הגוף היפה לעולם. בכל מקרה נסה להתרכז בבחורה ולא בבגדים שלה.

תגיב מהר אם היא נראית משועממת או מעוצבנת בחברותה, אם למשל היא נמצאת בחברת בנים שמציקים לה, גש אליה ואמור "האם את רוצה לשבת איתי/איתנו?" או "יש לידי כיסא פנוי – את מוזמנת!" ואז כשהיא תגיע תזמין לה משקה ותגיד לה: "על מה דנת עם האנשים האלה?" ותיהנו מהמשקה. אתה כמובן תצא ממש אביר מהסיטואציה.


לחצו כאן עכשיו צור קשר עין, אחרי שהסקת שהיא פנויה, זכור את העניין הזה, הצעד הבא הוא המפתח. אם היא הישירה אליך מבט ואתה מביט הצידה בצורה עצבנית, מזל טוב לך כבר השארת חצי רושם לא טוב ראשוני. שמור על רוגע ועל קור רוח. תיתן לה מבט מחייך/מפלרטט ורגוע, אל תנעץ מבט חודרני, אל תבהה ואל תסתכל עליה כמו פסיכופת! נסה להביט ולחייך בעדינות, אם היא מביטה לצד בצורה ביישנית זה סימן טוב. אם היא נותנת לך מבט מפתה וחיוך זה סימן עוד יותר טוב. אם היא מביטה הצידה ונראית מבועתת – תמצא לך יעד אחר קרי בחורה חדשה. כעת הבט הצידה לכמה זמן, תן לה זמן לחשוב ולבחון אותך.

היא כבר יודעת שאתה פנוי ומעוניין בה. כעת היא חושבת עם עצמה אם אתה מוצא חן בעיניה בחזרה. זה צריך לקחת בין 10 שניות לדקה. אם זה ניראה נכון, קח נשימה עמוקה, הירגע, אל תעשה מזה ביג דיל – ככה זה יהי יותר קל, תחשוב מחשבות שמחות, כבר הצלחת לסקרן אותה. נקה את הראש שלך וקח שוב נשימה עמוקה. החמצן ייתן לך אפשרות להירגע יותר.

העף עליה שוב מבט, אם היא מדברת עם חברותיה ושומרת איתך על קשר עין, מזל טוב היא מעוניינת. אם היא מסתכלת עליך בנינוחות מזל טוב היא גם מעוניינת. אם היא נמנעת מקשר עין, כנראה שהיא לא מרגישה בניצוץ וזה לא נועד לקרות או שהיא קצרת ראייה ושכחה את המשקפיים בבית – גם זה קורה. כאשר אתה ניגש אליה שמור על קשר עין. נסה להישאר מפוקס, מרוכז מטרה ורגוע! אל תיתן לאנשים בדרך לבלבל אותך. היזהר לא למעוד או ליפול בדרך – זו ההזדמנות שלך. למרות שלעולם אין לזלזל בבחור שנופל בדרך בחיפוש אחר האהבה. מי יודע אולי זה יסתיים בחתונה.... חייך בצורה טבעית ואמור משהו כמו: "היי, מה נשמע? " או היי, מה שלומך?"בלי קשר לתגובתה שאל מיד שאלה נוספת, שתגרום לה לצחוק ותשבור את הקרח. למשל: "איפה החבר שלך?" או "מה שמך?" או "מה השעה?" או "את באה לכאן הרבה?" שתהיה יצירתי ותשאל שאלה טיפשית אחרת. כמובן שמה שמך זה לא טיפשי, היא תענה אני ליאת תגיד אני רונן נעים מאוד ! כעת עלייך לפתח את השיחה – תשאל כל מיני שאלות . ותדברו על הא ועל דא. תמיד נושאים קלילים וחיוביים. הרבה גברים לא מצליחים בשלב הזה, תוכל להכין לך רשימת נושאים בראש ושאלות כדי שתגיע מוכן. זכור אל תתרגש תהיה רגוע הכל יסתדר.

טיפים


• תשקול להגיע לבר בחבורה שבה אפילו כמה בחורות. זה מוסיף מעט מסתורין וקצת תחרות (הבחורה יכולה לחשוב מעניין אם הוא יוצא עם מישהי שם....), בכל אופן כשאתה עם חברים וחברות זה מראה שאתה אדם סוציאלי וחברותי – וזה תמיד בונוס.
• שים לב להישאר רגוע ונינוח. זה לפעמים קשה כשמתחילים עם בחורה יפה, אבל תמיד אפשר להסתיר חרדה מבלי שישימו לב.
• הכינותי מראש, שים לב שיהיו לך באמתחתך מס' שאלות והערות לפיתוח שיחה. כשאתה מתרגש קשה לחשוב מה להגיד. שאלות שיחה טובות הן שיחות שנותנות שאלות ונושאים מעניינים חדשים.
• סוג השאלות שאתה שואל גם חשובות, וצריכות להיות רלוונטיות. תמנע מלדבר על נושאים משעממים כמו : עבודה, פוליטיקה, דת וכיוצא בזה. את יכול לשאול אותה: מה את עושה, זה הרבה פחות פולשני מ "איפה את עובדת?", אולי היא בכלל סטודנטית או מובטלת, אתה צריך לגרום לה להרגיש בנוח, והיא בטח לא הגיעה לבר כדי לדבר על שוק העבודה. במקום זה תנסה לברר מה התחביבים שלה או מה היא אוהבת לעשות בזמנה הפנוי. תפתה את רגשותיה, זה מושך! • תשתדל לא לשאול שאלות שעונים להן ב"כן ו"לא".
• אל תהיה יותר מדיי רציני, אתה בבר או מועדון. מותר לך טיפה להשטות. היא רוצה לכייף.
• אם אתה מרגיש שהבחורה חכמה ושנונה, זה יוסיף לך אם היא תדע שאתה באותו ראש. ותדבר איתה באותו לבל.
• כדאי שהשיחה תצלח בטבעיות. אם אתה שם לב שהיא מתנהלת כמו ראיון כדאי להפסיק. אל תשאל יותר מדיי שאלות, תכין נושאי שיחה אחרים מראש.
• תהיה מצחיק ותחייך, זה ישבור את הקרח ואתה תמצא חן בעיניה בתור בן אדם. אם אתה מתרגש מדיי – יהיה לך קשה – תירגע!!!!
• בד"כ נשים יותר טובות בניהול שיחה מגברים, במידה והשיחה לא זורמת או שאים בינכם קשר, לא חייבים להמשיך לטחון מים.
• אל תשתמש בביטויים מילוליים מידיי.
• תתלבש יפה ובהתאם, אל תפחד ללבוש משהו קצת שונה, לפעמים זה יוצר עניין אצל נשים.
• אם הבחורה נמצאת בחבורה, אתה לא חייב לגשת אליה ישירות, אתה יכול לדבר עם הבחורים בחבורה קודם. תברר מאיפה הם מכירים וכיוצא בזה. הבחורה היפה תתהה מדוע אתה פונה קודם אליהם ולא ישירות אליה, זה יגרום לה קצת לתהות ולרצות אותך יותר.
• זה בסדר להיות עצבני או קצת לחוץ, זאת בכל זאת סיטואציה שדורשת קצת אומץ, נסה להסתיר זאת ולהראות נינוח מספיק כדי לנהל שיחה.
• רוב הנשים רוצות למשוך את הגבר עם משהו אחר חוץ מהמראה שלהן. בחורה יפה כבר התרגלה לקבל מחמאות מכל הכוכבים האחרים לגבי המראה שלה. נסה למצוא בה תכונות טובות אחרות. למשל אם היא אוהבת בע"ח או כלבים . תגיד לה :ואהו את גם מלאת חמלה וגם יפה בחורה כלבבי!"
• אתה לא צריך להגיד יותר מדי כדי לקבל מספר טלפון. תזכור אתה כרגע רק מבקש מספר טלפון עדיין לא מציע נישואים. למשל: "שלום, מה שמך?" חכה לשובה .אני "שמך הפרטי" "את גרה כאן בעיר? מאיפה את במקור?" חכה לתשובה. האם אני יכול לקבל את מספר הטלפון שלך?" אם היא תשאל למה אל תענה, פשוט תחזור על השאלה. או שתגיד "את נראית לי אחלה בחורה והייתי שמח להכיר אותך או להיות איתך בקשר, אם זה בסדר מצידך...."


לחצו כאן עכשיו אזהרות: אל תעשה שום דבר בכוח, תזכור שלפעמים בנות יקטלו אותך, אבל גם זה קורה, אתה נופל וקם!!! אין הצלחה בלי כמה מהמורות בדרך!!!!