לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
מאמר: שמירה על חברות טובה עם בן זוגך

איך להיות חברה טובה לגבר שלך

איך את צריכה להתנהג להתנהל במערכת יחסים

עכשיו שמצאת את גבר חלומותייך, הראי לו כמה את מעריכה את נוכחותו בחייך ע"י שתהיי חברה טובה בשבילו.

צעדים קחי את זה לאט לאט. יש להיכנס למערכת יחסים לאט זה על מנת להבטיח, שיהיה מספיק מרחב לשניכם להכיר זו את זה ולסמוך זה על זה ולהיות בתחושה שאתם הנכונים זה עבור זו. יש להתאזר בסבלנות ולהבין שזה לוקח זמן לטפח מערכת יחסים יציבה שתחזיק מעמד. כחלק מזה מומלץ שתשימי לב/ותיזהרי בדברים הבאים:

תביני שהניצוצות הראשונים של המשיכה הם מפתים ומכשפים. כשאת מתאהבת במישהו את עלולה לטעות ולפרש את כוונותיו כיותר רציניות מאשר הן באמת. ההתחלה היא זמן יקר בו שניכם מרגישים מרחפים רק בגלל שאתם ביחד. בסופו של דבר השלב הזה יחלוף ואם תיתקלו במהמורות בדרך שיבחנו את מערכת היחסים שלכם, ובזמנים קשים שניכם תסתכלו אחורה על התקופה של ההתחלה היפה שלכם. על כן יש לנצל עד הסוף את התקופה היפה הזאת ולא לעבור קדימה מהר מדיי.

אפשרי לרעיון שהוא חבר שלך ואת חברה שלו להתבשל לבד. כלומר אל אד תחקי אותו לקרוא לך "חברה שלו" כבר אחרי שתי פגישות. תהיי סבלנית וחכי שזה יבוא ממנו ואז אם אתם מתאימים הוא יקרא לך חברה שלו בעצמו בקרוב. אל תתחילי לדבר על חתונה וילדים מההתחלה עוד לפני שהכרת את ההורים והחברים שלו. העלאת הנושא הזה יכולה ליצור מתח מלכתחילה ועלול לעכב או אפילו להביא לסיום הקשר הפורה אחרת .

לחצו כאן עכשיו

נכון שאומרים שהדרך לליבו של כל גבר היא דרך האוכל, עם זאת את לא צריכה לבשל לו ארוחה עם שלוש מנות בפגישה הראשונה שלכם. את לא צריכה להוכיח שום דבר כזה. את פשוט צריכה להיות נוכחת להקשיב לו ולחלוק איתו מה שמעניין אותך. תוקירי את הזמן שלכם ביחד זה לא אומר שאת צריכה להיות אובססיבית ולרצות להיות איתו כל הזמן- תהיי רגועה. תהיי סבלנית ותיהני.

תתחילי ברגל ימין

היי כנה. בעוד להיות כנה עם הבחור שלך הוא חשוב מאוד, עד כדי ראשון במעלה, חשוב באותה מידה שאת ישרה עם עצמך. אם את עושה טעות או מגיבה בצורה לא פרופורציונלית, את יכולה להכיר השגיאה שלך ולהתנצל. אם אתה מרגישה פגיעה או קלקול, ניתן למיין את הרגשות שלך לבטא אותם אליו באופן לא מאשים. והדבר החשוב ביותר כאן הוא שאת תפתחי את הרגשות שלך ככל האפשר. לדוגמה, אם הוא עושה או אומר משהו שמפריע לך, להיות פתוחה על איך זה משפיע עליך (מבלי להאשים או מבקש ממנו לשנות). אם תקבעי קווים מלאים של תקשורת מלכתחילה,

תדעי במוקדם ולא במאוחר אם הקשר הזה יחזיק מעמד או יכשל. תהיי בגישה חיובית אם כל מה שתגידי בקרבתו יהיה ביקורתי או תוקפני, הוא לא יצפה לראותך ויתחיל לחשוב אם הוא בכלל רוצה להיות איתך. עם זאת את לא צריכה להסכים עם כל הדעות שלו רק בגלל שהוא חבר שלך. במערכת יחסים חשוב לדבר עם טקט להציב גבולות ולהתפשר ולוותר כמובן מתי שצריך. לא משנה מה תמיד שמרי על חוש הומור. תחלקו בדיחות פרטיות.

תהיי ספונטנית זה שומר על הניצוץ ועל הציפיות. זכרי מצווה גדולה להיות בשמחה, עם זאת את לא צריכה לאלץ את עצמך לשמוח על הכל. כשאת מרגישה קצת עצובה או רוצה להיכנס לדיון עמוק על החיים, תגידי לו שאת רוצה קצת שקט וכתף לשים עליה את הראש. כך הוא יכיר את כל הצדדים באישיות שלך ואיך את מתמודדת עם החיים כשלא הכל מושלם.

הפכי את הרצונות שלך, הצרכים וחוות דעתך ידועים, גם כאשר הם עשויים להתנגש עם שלו. את לא צריכה להתקיים אך ורק כדי לרצות אותו. חוץ מזה, את מראה כי את אדם משלך עם הצרכים שלך, רצונות, וגישה משלך לחיים ישמור אותו מעוניין להכיר ולהבין אותך כאדם. רק תזכורי להביע את עצמך ודעתך בצורה שאינה תוקפת דעה של מישהו אחר או אורח אחר חיים בכל דרך שהיא - את יכולה להיות צנועה וגלויה בו זמנית באמצעות אסטרטגיות אסרטיביות שמתחשבות גם ברגשותיו.

כבדי אותו תני לו לחיות את החיים שלו. אם את מרגישה שיש לך זכויות על כל הזמן ותשומת הלב שלו, למדי איך לא להיות חברה אובססיבית. אל תהיי מגוננת מידיי. תני לו לצאת בראש שקט בלי לחשוב שעוקבים אחריו. זכרי שהוא לא צריך אותך בשביל כל דבר ואתם שני אנשים נפרדים למרות שאתם זוג. כשהוא צריך מרחב, אל תיקחי את זה אישית תכירי בעובדה שהוא צריך זמן בשביל להתחדש ולבלות גם עם אחרים. אבל תוודאי שהוא יודע שאת תמיד תהיי שם בשבילו. אם קשה לך לתת לו לחיות את החיים שלו, שימי לב מה גורם לך להרגיש תלותית. יכול להיות שעקב נסיון עבר את מרגישה קנאה או חוסר ביטחון. שימי לב לטפל בעניין.

תני לו תשומת לב - תתייחסי אליו

לחצו כאן עכשיו

נסי להתעניין בדברים שמעניינים אותו. זכרי מה הוא אוהב לעשות ועל מה הוא אוהב לדבר. את לא צריכה להתנהג כאילו שאת אוהבת את התחביבים שלו, אבל לפחות לנסות להבין למה הוא כל כך מעריץ. אם הוא אוהב את הלהקה, לנסות להבין למה. אם הוא פשוט אוהב להתנהג בצורה לא בוגרת ולהיות שובב, זכרי כי זו רק דרך לשחרור לחץ. תלמדי לקבל את הדרך הייחודית שלו להיות, כך תוכלי גם ללמוד יותר על עצמך, ובסופו של דבר אם את יכולה לראות את עצמך מבלה את שארית חייך עם אדם זה.

תכיני לו משהו, למשל פרח מנייר, או משהו יצירתי שישקף את האישיות שלך, שכל פעם שיסתכל על זה הוא יחשוב עלייך ויחייך. אם למשל את טיפוס מוזיקלי או מנגנת על כלי, נגני לו שיר ואפילו תוסיפי קליפ משלך ל YOUTUBE . כך הוא יימס ויזכור משהו כל כך אישי להרבה זמן.

תני לו מתנות, כשאת במערכת יחסים זה כיף לתת זו לזה מתנות קטנות. בחורים אוהבים לקבל מתנות, לתת לו מתנה אומר שהוא חשוב לך. אבל רק מדי פעם לא צריך להגזים כמובן. הוא לא צריך לחשוב שאת מנסה לקנות את החיבה שלו.

תהיי את עצמך תהיי את, אל תנסי לזייף את עצמך רק כדי להרשים אותו. זכרי אחרי הכל הוא רוצה לצאת איתך ולא עם איזה בחורה מושלמת מהדמיון שלו. ואם את מתעקשת להשתנות כי הוא חושב שתהיי יותר יפה, שקטה, רזה, גבוהה זה מהווה סימן שאתם לא מתאימים. ואם הוא מנדנד לך בעניין סימן שהוא לא באמת אוהב אותך אלא מנסה לשלוט בך ובמקרה כזה כדאי שתשקלי אם בכלל כדאי לך לצאת איתו.

אל תנסי לגרום לו לקנא, אולי למדת את זה מהסרטים אבל זה מראה על חוסר ביטחון עצמי ועל עצבות פנימית. זכרי זה יכול לחזור אלייך כמו בומרנג. וגם אם לא יחסים שמבוססים רק על השאלה אם תהיי נאמנה או תומכת הם לא יצליחו לגרום לאושר בטווח הארוך. תהיי פתוחה בתקשורת איתו ואל תשתמשי בגרימת קנאה כהצהרה, אם את רוצה להביע משהו פשוט תדברי איתו על זה.

אם את מרגישה בצורך לשחק משחקים עם החבר שלך את עוד לא יודעת משמעותה של מערכת יחסים אמיתית. ואת כנראה מנסה לגוננן על עצמך במקום להיכנס כשותפה שווה. תהיי ישרה ופתוחה איתו. אם שניכם בוגרים תוכלו לפתח מערכת יחסים בצורה נכונה. תני לו חיבה ואהבה

תהיי מלאה בחיבה. קיימות דרכים שונות להראות חיבה שלך, חיבה זה לא כמו אינטימיות אבל יש דברים משותפים בין השתיים. חיבה היא הדרך בה את מראה באופן פומבי או פרטי שאכפת לך מאותו אדם. - חיבה ניתן להראות בכל שעות היום והלילה. תחשובי על איך אתה רוצה להראות חיבה לאנשים החשובים לך, כגון החזקת ידיים, נגיע ביד, נשיקה מהירה על הלחי, חיבוק, ליטוף, מילים תומכות, דיבור בצורה רכה ומבינה, להזכיר איך אדם גדול הוא מול אנשים אחרים וכיוצא בזה.

גברים גם אוהבים שקוראים להם בשם חיבה כמו מותק או חמוד. אבל אל תעשי לו בושות בציבור. זכרי שתקשורת טובה זה הדבר הכי חשוב במערכת יחסים. ושידע עד כמה את מחבבת אותו. SMS או מכתב של חיבה זה גם נחמד – אבל אסור להגזים, רק מידי פעם.

להיות מפתה תהיי מפתה, אל תפחדי להיות מפתה. רוב הגברים לא יוכלו לעמוד בפני בחורה סקסית קלאסית על רמה עם ביטחון עצמי. ביטחון אומר שתרגישי טוב בעור שלך עם הגוף שלך. תוכלי להחצין את זה בלי בעיה אם את אוהבת את הגוף שלך ומרגישה בטוחה ויודעת מה את "באמת שווה". את לא צריכה להפוך את עצמך לבחורה הכי תוססת ופופולארית אם זה לא הסגנון שלך, אלא תהיי הכי טובה שאת יכולה להיות, כלומר תטפלי בעצמך, תעשי התעמלות, תתקלחי תתבשמי תתלבשי יפה כך תסמכי על עצמך שאת שווה את כל תשומת הלב שלו.

תהיו צוות עבודת צוות אתם זוג, אתם צוות. כמו בכל מערכת יחסים בריאה, יהיו לכם קונפליקטים קטנים או גדולים. זיכרי להיות נאמנה לעצמך ונסי לא להיות אנוכית. מערכת יחסים היא עבודת צוות. בצוות כל אחד מגבה את השני לא פוגעים זה בזה. ומוקירים זו את זה בפומבי. בזמנים קשים גישת צוות יכולה יכולה להתגבר על בעיות יותר בקלות ללא מעורבות רגשית. לכל אחד יש אחריות לתקן דברים ולא מפילים אחד על השני. במערכת יחסים יש לנסות דברים חדשים להינות ביחד, ללמוד יחד ולגדול יחד.

טיפים יש להבין שכל מערכת יחסים היא שונה, מאחר ולכל אחד טעם ואמונות שונות כך שאין דרך אוניברסאלית להיות חברה טובה לגבר שלך. אם החבר שלך מתנהג אלייך באופן פאסיבי, זה לא מעיד בהכרח על זה שהוא לא אוהב אותך. יכול להיות שהוא ביישן או מופנם. ייתכן שלא היה מקודם במערכת יחסים והוא לא יודע איך להתנהג. או שאולי הוא לא מסוג הבחורים שיצעקו מהגג שהוא אוהב אותך אבל עדיין יש לו רגשות עמוקים כלפייך. תדברי איתו ותשאלי מה גורם לו להתנהג באופן הזה ותביני אותו. אולי הוא מצפה ממך שתגלי יותר יוזמה בגלל שלך היה יותר ניסיון במערכות יחסים. או שהוא פשוט כזה ואת צריכה להתרגל לזה.

אל תתני לחברות שלך לנהל לך את מערכת היחסים. זיכרי זו המערכת יחסים שלך בלבד. בטח שיש להן דעה. אבל את לא חייבת להקשיב לכל העצות שלהן. ולהבין שלפעמים הן לא מסתדרות איתו. לא כל האנשים מסתדרים אחד עם השני.

לחצו כאן עכשיו

כשהוא צודק. תגידי לו "אתה צודק" זה ייתן לו ביטחון עצמי. בדיוק כמו להודות באשמה כשצריך להחליק הידורים במערכת יחסים. אל תשכחי שיש לו חיים משלו.

רק בגלל שהוא לא החזיר לך טלפון זה לא אומר שהוא בוגד בך. אל תפתחי אובססיה לגבי אף גבר לעולם.

אל תתני לאף אחד לנהל לך את החיים ובטח שלא לחבר שלך. אל תתני לו להפעיל עלייך לחץ. תהיה פתוחה לגבי דברים גם לגבי הדרישות שלו. וכמובן אל תגידי לו איך לנהל את החיים שלו.

אל תנסי לשנות אותו. פשוט תגידי לו מה את אוהבת, אם הוא אוהב אותך הוא ינסה לעשות את זה פעם הבאה. אם הוא מאוד שונה מהאדם שאת מחפשת ומתכננת לבלות איתו את החיים, תשקלי למצוא מישהו אחר ותתייחסי בדיעבד למערכת יחסים זו כחוויית מתנת למידה.

אם הוא לבוש לא יפה, אל תתעלמי ממנו או תתביישי בו. את יכולה לקנות לו בגדים יפים ולפתח לו את חוש האופנה בהדרגה.

אל תהיי חסרת ביטחון לגבי ההופעה שלך. אם הוא יוצא איתך מן הסתם הוא חושב שאת מושכת. וזכרי שחיוך וביטחון עצמי יגרום לכל היופי הפנימי שבך לצאת החוצה.

אם יצאתם למסעדה והוא מציע לשלם, תשקלי לסרב. כך הוא יראה שאת לא איתו בגלל הכסף. רק זכרי אם הבחור שמרני הוא יעמוד על לשלם בכל מקרה. במקרה כזה תני לו להיות ג'נטלמן על מנת לא לפגוע לו ברגשות. בחורים גם אוהבים לקבל מחמאות ! נסי להסתדר עם המשפחה והחברים שלו, אנשים אלו חשובים לו.

ואם לאנשים הנ"ל תהיה דעה חיובית לגבייך יש לזה הרבה משמעות בעיניו. נסי להתחבר עם אחיו וחבריו. תוודאי שאת מתייחסת להוריו בכבוד הראוי להם ושהם מחבבים אותך. נסי לעשות דברים קטנים כמו ללכת לקניות עם אימו ואחותו.

אזהרות – מה לא לעשות במערכת יחסים

אל תפלרטטי עם החברים שלו, לא משנה עד כמה הם חתיכים. את צריכה לתת לו ביטחון שהוא הבחור היחידי בשבילך. אם את מרגישה שאת חייבת להתחיל איתם זה סימן שאת עדיין לא מוכנה למערכת יחסים מונוגמית.

אל תהיי מעצבנת. להיות מעצבנת זה להתקשר כל הזמן, לכעוס כשהוא מבלה עם החברים שלו, ליילל ולהתלונן על אנשים אחרים כל הזמן ולדרוש ממנו להסכים.

אל תשקרי- תהיי ישרה- תהיי פתוחה עם הדברים. תמיד תבהירי דברים אם יש צורך "לנקות את האווירה". אל תסתכלי על הטלפון שלו אלא אם כן הוא מאשר לך.

אל תעמידי אותו כל הזמן במבחן – זה משפיל, לא מכובד ולא הוגן. בדיוק כפי שלא היית רוצה שהוא יעשה לך את זה. זה בסדר לחלוק מידע ופרטים עם החברות שלך. אך לא מידע אישי שיכול להביך אותו. אל תדברי עליו כאילו הוא אובייקט ולא בן אדם.

קנאה זה רגש מאוד מסוכן. אל תגרמי לו לקנא בכוונה. זה יפגע באמון ביניכם בטווח הארוך.

שימי לב להבדל בין ביקורת בונה וביקורת הורסת. אם היית רוצה שיתנהג אחרת ממה שהוא מתנהג והוא לא משתנה – אולי עדיף לך לחפש מישהו אחר.

חברות