לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
מאמר: איך לחבק בחורה

במיוחד בבית הספר פעולה פשוטה כמו חיבוק רומנטי של בחורה עלולה להיות משימה מביכה בתחילתה של מערכת יחסים. ייתכן שמה שעובר לך בראש שהחיבוקים הקודמים לא היו טובים, או שאינך יודע כלל מה קורה בזמן החיבוק, ובכן , דאגותייך נגמרות עכשיו ! צעדים:

דבר ראשון עלייך לוודא שאתה בסביבה גיאוגרפית נוחה ולטובתך. מקומות צפופים אינם טובים בד"כ, מרגישים כאילו שמישהו יכול להסתכל עליכם. זה בהחלט מביך שהחבר הטוב שלך מתחיל לדבר איתך בדיוק באמצע שאתה מחבק את החברה שלך. נסה ברחוב שקט או בתוך פארק, אם אתה בבית נסה בפינה של חדר או צמוד לקיר. תיגש בזהירות אבל עם ביטחון. זה ניראה כלא אפשרי אבל אפשר לתרגל זאת במספר מצבים. בנוסף אתה חייב לדעת שהנערה מוכנה לחיבוק בשלב שבו נמצאת מערכת היחסים, היא לא תעריך חיבוק אם אתה בקושי מכיר אותה. הבט לתוך עיניה לכמה שניות, עדיף לחייך מהלב ולהגיד לה משהו כמו "איך היה היום שלך?" או כל שאלה לא חשובה אחרת שלא מצריכה תשובה ארוכה, כשהיה יום לא טוב זה מעין אישור/בקשה לחיבוק. תרכין את פלג הגוף העליון שלך קדימה והושט את ידייך . הנערה אמורה ל"אשר/לחוש" את קבלת החיבוק בשפת הגוף שלה, אם היא אינה מראה נכונות, תיסוג לאחור לשבריר שנייה כדי להיות בטוח שהיא מעוניינת בחיבוק. אם קיבלת את הרושם שהיא איננה מעוניינת בחיבוק, שנה את הפוזיציה של הידיים לטפיחה על השכם או שפשוט תיסוג לאחור. ברוב המקרים הבחורה תושיט את ידיה לחיבוק גם כן.

לחצו כאן עכשיו

במקרה כזה קח צעד קדימה כדי שכפות רגליכם יהיו קרובות מאוד כדי שלא תצטרך לרכון קדימה שוב כדי להגיע אליה. חבק אותה כאשר ידייך מקיפות את הגב שלה ליד המותן ומשוך אותה אלייך בעדינות. ברוב המקרים ידיה יהיו מסביב לכתפייך או מותנייך. השניות הראשונות של החיבוק צריכות להיות כמו כל חיבוק, אסרטיבי אך עדין. היזהר שלא להניח את ידייך על מקומות לא הולמים בגופה של הבחורה. הפוך את החיבוק ליותר אינטימי אם זה מתאים. ישנם הרבה דברים שיכולים להפוך את החיבוק למעניין יותר. אך אם הם נעשים בנסיבות או בשלב לא מתאים הם יכולים לגרום לבחורה לסגת. בכל אופן חיבוק ראשוני לא צריך לקחת יותר מ 4-5 שניות. זכור שהחיבוק הנ"ל שמוסבר כאן אינו מתאים לחיבוק של "רק חברים". חזק את החיבוק ונסה להרים את רגליה מהרצפה ע"י הישענותך לאחור. סיים את החיבוק בצורה הולמת, סביר להניח שהבחורה תסיים את החיבוק לפנייך, אך היא עשויה שלא. אם היא מרפה את ידיה, זה סימן שהיא רוצה לסיים את החיבוק. הנח לידייך לחזור לצידי גופך. כעת צור איתה קשר עין שוב, תן לה את הרושם שנהנית מהחיבוק, חיוך עשוי להיות רעיון טוב. זה עיתוי טוב להתחיל בשיחה. אפשר גם להיפרד ברגע זה, זה עשוי לתת לכם את הרצון להתחבק שוב ולקדם את מערכת היחסים. טיפים

1) שמור על הגיינה טובה

2) פשוט עשה זאת, השאר יבוא בטבעיות, אם עשית טעות, נסה לשקם אותה כלאחר יד ואל תדאג יותר מדי.

3) כשהיחסים מתפתחים אתה יכול להמשיך לחבק שוב ושוב אך תשתדל שזאת תהיה הנאה משותפת ולא הנאה אנוכית.

4) מעמד של זוג הוא לא הכרחי כדי לחבק נערה, אבל לפחות עליכם להיות ביחסים מקורבים/ידועים/מוגדרים. בכל מקרה כל עוד אתה מחבק את הבחורה חיבוק הוא דבר במקום. אם לדעתך המצב של החיבוק האינטימי הוא מסורבל ולא נוח עבור אחד מכם, אולי עדיף לדחות את זה לפעם אחרת.

5) אתה יכול ללחוש משהו באוזנייה בזמן החיבוק, אל תמחץ אותה זמן החיבוק, אחוז אותה חזק בקלות. חלק מהחיבוקים יכולים להתפרש כחיבוק "של דובי" , לפעמים הם כמו מבצר, יש כל מיני סוגים. אם אתה מכיר אותה מספיק טוב אולי אתה יכול להרים אותה וסובב אותה, אבל לא כל הבנות אוהבות את זה.

6) תהיה עדין בחיבוק.

7) לעיתים נדירות בחורות עשויות לרמוז בשפת הגוף שהן מעוניינות בחיבוק אם הן במצב של עצבות או דיכאון. חבק אותה אך בזהירות, זה לא אומר שהיא רוצה להיות איתך לנצח, לפעמים פשוט היה לה יום קשה והיא מחפשת נחמה.

אזהרות שים לב אל תחנוק אותה בחיבוק או תחזיק אותה חזק מידיי. אל תיגע לה בישבן. אל תגרום לה להרגיש לא בנוח. שים לב שיש לך ריח טוב בפה. לעולם אל תכפה חיבוק. בחורות יכולות לחשוב שזה לא בסדר. אם המחובקת היא חברה שלך, אל תחבק אותה 24 שעות ביממה, אתה יכול גם לנשק אותה לשם שינוי וגם לגרום לה קצת להתגעגע. אל תזיז את פנייך לכיוון שלה, בחורה יכולה לחשוב בטעות שאתה מנסה לנשק אותה והתבלבל. אם זה רק חיבוק ידידותי, זה לא צריך להיות יותר מ- 3 שניות, תצחק/חייך בעדינות כשאתה משחרר. אל תיגש אליה במהלך מפתיע, אלא אם כן אתה יודע בוודאות שזה לא מפריע לה. אם אתה מחבק אותה מאחור באופן מפתיע, היא עלולה להיבהל ולחשוב שמנסים לחטוף אותה ולפגוע בך פיזית. אל תשחק לה בשיער בזמן החיבוק אם אתה בקושי מכיר אותה. אם אתם בשלב התחלתי של ההיכרות היא עלולה לפרש את זה כמשהו מלחיץ ושלילי ושאתה יותר מידיי מנסה להשיג אותה.

לחצו כאן עכשיו

בקיצור תן לה חיבוק חם – זה בחינם!!!!!