לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
חוק המשיכה טיפים למציאת החצי השני

במידה ולא היה לכם ממש מזל באהבה, הייתם רווקים כל הזמן או במספר מערכות יחסים שלא הצליחו ואולי הקושי שמציאת האחד או האחת שלכם גרם לכם לוותר. אך למעשה ע"פ האיזון המלא שקיים בטבע כן יש לכל אחד ואחת מאיתנו בן זוג אמיתי ונכון איפשהו. לאלו מאיתנו שהיה קשה למצוא את החצי השני אסור להתייאש או לוותר, כי רק ע"י אופטימיות וחשיבה חיובית אפשר להגיע לשם. כל עיכוב שנגרם לנו בדרך נגרם בגלל סיבה מסוימת ולא צריך לגרום חלילה לייאוש, כל דבר בא בזמן הנכון שלו. לא צריך "לקחת" שום דבר בכוח, צריך סבלנות תקווה ואמונה שלמה כי זה יבוא!

לחצו כאן עכשיו

למרות שישנן דרכים רבות למציאת אהבה אמיתית אף שיטה לא תהיה יותר טבעית ואפקטיבית מיישום הטיפים הנ"ל של כוח המשיכה. הטיפים האלה נבחנו והוכחו כנכונים בקרב רווקים לשעבר אחרים, בדיוק כמוכם היום. והם כללים פשוטים מאד ליישום.

1)תאהב/תאהבי את עצמך איך אוכל למשוך אהבה לעצמי ממישהו אחר אם אני לא אוהב אוהבת את עצמי או את איך שאני ? הדבר הראשון שאני צריך/צריכה לעשות זה לקבל את עצמי ביחד עם כל המגרעות שלי כי הן חלק ממני, ברגע שלמדתי לקבל ולאהוב את עצמי, זה גם יהיה הרבה יותר קל לאחרים לאהוב אותי. ובנוסף אהבה עצמית תגרום לי לטפל יותר טוב בעצמי ובהופעה החיצונית שלי (לשמור על הגיינה, להתעמל, להתלבש יפה, להסתרק וכיוצא בזה). אחרי הכל הנתונים הפיזיים הם בד"כ הדבר הראשון שבני המין השני שמים לב אליו.

2)לשמור על כל האופציות שלי פתוחות בלי מגבלות לא צריכים להיות ספציפיים כשזה מגיע למציאת אהבה אמיתית. צריך לשמור על "ראש פתוח", כלומר הלב שלנו צריך להיות פתוח למציאת אהבה בכל מקום ובכל אחד. לא צריך להינעל. צריך לשמור על האפשרות שלנו לאהוב כל אחד. למשל אפשר להיזכר איך שהיינו כילדים שהיינו מסוגלים להתלהב ולאהוב כל אחד. להמשיך להיות כזו/כזה. לדוגמא לא להחליט "שהאישה שלי חייבת להיות בלונדינית רזה שזופה עם רגליים יפות". הרי היא יכולה להיות גם שחרחורת מלאה עם רגליים יפות.

3)חשיבה חיובית להיות אופטימיים ולהאמין להאמין באמונה שלמה שיש לי בן זוג שנמצא איפשהו בעולם והוא קיים וטרם נפגשנו. ברגע שאאמין ואחשוב בצורה חיובית גם הדרך תהיה לי הרבה יותר קלה. למי שלא מאמין/מאמינה יש ממש אימונים ושיטות לשמירה על אופטימיות, למשל להוציא מחשבות שליליות מהראש עוד לפני שהשתלטו עלינו.

4)לדמיין את זה קורה בראש קודם כל דרך אפקטיבית נוספת היא לראות במוחנו. אותי נמצא/נמצאת עם האחד שלי. כלומר לדמיין אותי כחלק מזוג שמצא את החצי השני שלו. לדמיין שאני נמצא/נמצאת עם בן/בת הזוג שלי ואנחנו מאושרים ונהנים וחיים ביחד. כמובן שיש לדמיין את זה אמיתי ככל האפשר.

לחצו כאן עכשיו

למצוא אהבה אמיתית זה לא קל, אך ברגע שנלך לפי הכללים הנ"ל – זה לא ייקח הרבה זמן עד שנגיע לאחד/האחת שלנו.