לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם

איך למשוך אישה / איך לגרום לאישה להימשך במהלך שיחה ראשונית

איך לדבר עם אישה וליצור המון משיכה בשיחה ראשונה צעדים

איך למשוך אישה / איך לגרום לאישה להימשך במהלך שיחה ראשונית איך לדבר עם אישה וליצור המון משיכה בשיחה ראשונה צעדים

בתחילתה של כל שיחה, אתה צריך לדבר לפחות 75% מהזמן, מטרתך "לשלוט" בשיחה ולהציג את האישיות המעניינת שלך וערכך .

נסה להימנע מהעברת השיחה אליה בשאלות מסובכות, או "חופרות", מטרתך לשמור על השיחה קלילה מהנה ונעימה. נסה להימנע מנושאים ארציים ומשעממים כמו פוליטיקה, עבודה או כל דבר שלילי אחר. נסה להיות בשליטה בשיחה, אבל לא להיות שתלטן.

אל תביא את השיחה לרמה של ראיון עבודה. אם היא מעלה נושאים משעממים נסה לשנות את הנושא בעדינות לכיוון אחר. נסה לומר משהו שקשור לנושא שיהיה מצחיק, קליל ואולי אפילו יעלה בה זיכרונות.

והיא תספר סיפור. נשים רבות עלולות להגיד שיש להן חבר מאחר ועדיין לא מגלות בך עניין. תגיד משהו כמו טוב או נהדר ותתעלם מזה. תמשיך את השיחה כרגיל.

אם היא עדיין תמשיך לדבר על החבר, תשאל "איך זה להיות במערכת יחסים מושלמת? " וזה יגרום לה לחשוב על כל הדברים הפחות מושלמים במערכת היחסים שלה. כלל חשוב לעבור הלאה. נסה להתעלם מהחבר אל תהפוך אותו למציאות.


לחצו כאן עכשיו אל תהיה אחד שתלוי בתוצאת השיחה, מה שיהיה יהיה, תחליט שזה לא משנה לך אם היא נמשכת אלייך או לא. אתה בסה"כ שם גם כדי לשעשע ולבדר את עצמך. אל תתחנן, אם האישה מפרשת את ערכה כגבוה בהרבה מערכך, אל תברח. פשוט תשתמש בטכניקה של "אין בעיה". או פשוט אדישות לתוצאה (שאתה לא לוקח את זה קשה מדי) היא תחוש שאתה לא צריך אותה. ונגמרה אי הנעימות. אפשר לעבור הלאה. תהיה אדיש ורגוע, תעביר את הזמן בכיף, תצחקק,

תעמיד פנים שאתה מדבר עם ידיד ותיק. אם היא אומרת משהו שאתה לא מסכים איתו תגיד: אל תהיי רעה, אל תהיי פוגענית. נסה להציג את דעתך כרציונלית. תהיה מחושב, כמו קפטן של אוניה. תדע בדיוק לאן אתה רוצה להגיע וזכור שיש לך מטרה. התחלה עם בנות זה גם עניין של ניהול זמן נכון ואין סיבה לבזבז זמן בשיחה שלא תוביל אותך לשום מקום. לבסוף בשיחה זו נסה להעריך את המשיכה שלה ע"י סימנים בשפת הגוף שלה, למשל: אישונים גדולים, צחקוק, מגע. פשוט תלך בעקבות התחושה הפנימית שלך, היא בד"כ צודקת.

טיפים: אל תכריח בחורה לעשות משהו בכוח. זכור שרושם ראשוני הוא חשוב מאוד. תכבד את הבחורה – ותגלה בה עניין.


לחצו כאן עכשיו אזהרות: אל תעשה שום דבר בכוח, תזכור שלפעמים בנות יקטלו אותך, אבל גם זה קורה, אתה נופל וקם!!! אין הצלחה בלי כמה מהמורות בדרך!!!!