לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
מאמר: איך להתייחס טוב לבחורה

מעוניין לדעת איך להתייחס לבחורה, כל בחורה שונה כך שלא כל מה שמחמיא לאחת יתאים לאחרת. עם זאת יש כמה דברים בסיסיים שאתה יכול לעשות על מנת להראות לבחורה שאכפת לך ממנה.

תהיה נחמד אליה – זכור שכל בן אדם רוצה שיעריכו אותו ויתייחסו אליו יפה. ככל שתהיה יותר אמיתי וממוקד יותר טוב.

זכור ש "לא אומר לא" – אם אתה עושה משהו שגורם לה להרגיש לא בנוח, אפילו דבר פשוט כמו חיבוק תפסיק לעשות את זה. שאל אותה מדוע זה גרם לה לאי נוחות ותנסה שלא לגרום לה להרגיש לא בנוח בשנית, פשוט אל תעשה את זה יותר או שפשוט תמתין שהיא תגיד לך שהיא מוכנה בזמן ובקצב שלה, חשוב לזכור שלבקש את אותו דבר שוב ושוב יכול להיות מעצבן.

לחצו כאן עכשיו

תן לה לדבר על עצמה – אם אתה אומר שאתה רוצה להכיר אותה יותר טוב ואז אתה משתלט על השיחה, היא עלולה לחשוב שאתה מרוכז בעצמך ולא מעוניין בה כלל וכלל. תברר מהם התחביבים שלה ע"י שתשאל אותה איזה מוסיקה היא אוהבת, סרטים, משפחה וצפייה על סביבת החיים שלה (כמובן בחברתה ולא בתור סטוקר).

תן לה מחמאה – תגיד לה שהשיער שלה ניראה יפה או שהחולצה נראית טוב עליה. ואז תסתכל לה בעיניים –תתכוון לזה תהיה אמיתי!

תגיד לה שהיא יפה – גם אם היא בחורה ממוצעת, בחורה תמיד תשמח לשמוע שאתה חושב שהיא יפה ולגלות שאתה נמשך אליה. תגיד יש לך את השיער/חיוך/גוף/ידיים/עור/עיניים הכי יפה שראיתי ותתכוון לזה תהיה אמיתי !

שמור על היגיינה - תתקלח ! תצחצח שיניים, תשים סודה לשתיה (במקום דאורדרנט), תסתרק ותתגלח כל פעם שאתה נפגש איתה. אין דבר שגורם לבחורה יותר אי נוחות מריח של זיעה או ריח מהפה.

תקשיב לה – אתה צריך לדעת להקשיב, כל הבנות צריכות מישהו שיקשיב להן בסבלנות ויבין אותן. תעיר הערות שיעודדו אותה לנדב יותר מידע. בייחוד אם הנושא חשוב לה. ואל תנסה לשנות נושא באמצע הדיון אלא אם כן הנושא הסתיים. יש הבדל גדול בין לשמוע ולהקשיב. אם יש לבחורה בעיה היא לא בהכרח מצפה ממך שתפתור לה אותה, אולי היא רק רוצה ממך אמפטיה. תיידע אותה על דברים שמעניינים אותה, זה יראה לה שאתה זוכר אותה וחושב עליה, כך היא תדע שאתה מתעניין בה. אל תשכח אירועים מיוחדים בייחוד את היום הולדת שלה.

תהיה כנה – אין שום סיבה לשקר. להיות ישר בתהליך היכרות אומר שאתה אמיתי וכנה תהיה האדם שהיא אוהבת ולא האדם שהיא "חושבת" שהיא אוהבת. תהיה אתה עצמך. אם אתה מוצא את עצמך מייפה את האמת על עצמך כל הזמן, או מתנצל הרבה. אתה צריך להחליט בכנות אם אתם באמת מתאימים. להתייחס טוב לבחורה אומר גם להכיר באמת. במידה ואתם לא מתאימים צריך להגיד לה בדרך לא פוגעת בהקדם האפשרי, שזה אומר ברגע שהבנת את זה.

תגרום לה להרגיש בנוח – תירגע ותהנה מהזמן שאתם מבלים ביחד. תעשו דברים כיפיים ביחד. למשל: רכיבה על אופניים, הליכות, סרטים, חוף הים וכיוצא בזה. אל תשב בחוסר מעש תהנה מחברתה.

תנסה להבין את השקפת העולם שלה גם אם אתה לא מסכים איתה – אם זה הגיוני תתנצל אם עשית משהו שמרגיז אותה. אם אתה יודע שאתה צודק והיא טועה, תגיד לה שלא ידעת שהפעולות שלך יכעיסו אותה ושאתה מצטער אם גרמת לה לצער. ושבפעם הבאה תתחשב בה. ותהיה אמיתי וכנה. אל תבטיח לא לעשות משהו שוב לעולם אם אין לך כוונות לקיים. אם הדברים שמכעיסים אותה הם תכונות אישיות בסיסיות שלך שאתה לא יכול או רוצה לשנות במידה שיגרמו לה להרגיש בנוח, זה אומר שדרככם צריכות להיפרד בסופו של דבר..

לחצו כאן עכשיו

תהיה ישר איתה ועם עצמך – זה חשוב מאוד. אם אתה מוצא את עצמך עושה דבר אחד אבל חושב דבר אחר, קח צעד אחד אחורה. תברר עם עצמך מה אתה באמת רוצה? תחלוק את זה איתה. כך היא תראה שאתה לא באמת כל מה שאתה עושה או מראה כלפי חוץ. וזה גם יביא בדרך כלל לסיום מערכת היחסים. כמובן שמערכת יחסים לא אמיתית היא מערכת יחסים לא טובה ולא מתאימה.

תהיה ג'נטלמן – תתייחס אליה בכבוד, תעריך אותה באמת ותראה לה שאתה מעריך אותה.

תהיה שנון ומצחיק – כל בחורה אוהבת אדם שיצחיק אותה. אם אין לה מצב רוח לעשות משהו, לא בכוח ! תספר לה בדיחות שהיא מבינה כדי שהיא לא תפגע מיחס ההומור שלך. תמנע מויכוחים פשוט תנסה לעשות אותה מאושרת – תדבר בחיוך במקום בכעס. אם היא הייתה לא בסדר תנסה להבין ולסלוח לה אל תנזוף בה, היא לא ילדה קטנה!