לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
מאמר: כיצד להתחיל עם בחורות

תמיד רצית לדעת כיצד להתחיל עם בחורות ולא ידע איך ? מדריך התנהגות לגנטלמן המתחיל יעזור לך

במדריך זה תלמד טיפים איך לעניין בחורה איך להתחיל עם בחורות ואיך להתנהג עם בחורה

טיפים: כשאתם במסעדה שב מול הבחורה ולא לצידה, אלא אם השולחן ארוך מידיי. תן לה לשבת מול החדר כשאתה עם הפנים לקיר. זה ייצור רושם שאתה מרכז את כל תשומת הלב שלך בה.

לחצו כאן עכשיו

זה לא הכרחי לקחת את הבחורה למקומות יקרים, אתם יכולים גם לקנות גלידה על הדרך וזה ייתן לכם הזדמנות לתקשר ולטייל יחדיו. אם אתם יוצאים לסרט תוכלו לשבת אח"כ בבית קפה או לאכול קינוח ולדבר על מה שראיתם בסרט, כך שוב תהיה לכם הזדמנות לתקשר

קח את הדברים לאט, אל תרוץ למסע רגשי או מגע פיזי בחופזה רק בגלל שאתה חושב שככה דברים מתנהלים.

תסתכל לה לתוך העיניים כאשר אתם מדברים, אבל אל תבהה בה – זה יכול להראות מוזר או חולני

שים לב לנימוסים שלך בכל עת.

תראה לה שאתה מתרשם ממנה ואל תשכח להרשים אותה עם משהו שונה. תראה לה מה מייחד אותך וגם שאתה אוהב את החיים.

שים לב בד"כ הנשים היותר בוגרות משקללות את כל הנתונים שלך ומה שקשור אלייך בתקופה בה אתם יוצאים. על כן עלייך לשים לב למה שאתה עושה בחיים, איך אתה מתלבש (אין טעם ללבוש חליפה יקרה ואח"כ להתקמצן בסוג הבילוי), איך אתה נוהג, איך אתה מתנהג בחברה (אפילו איך שאתה מדבר עם הקופאית בסופר). למקומות אליהם אתם הולכים לבלות וכיוצא בזה.

אל תהפוך אותה לאלה אידיאלית מושלמת, תזכור היא בסך הכל בת חווה בדיוק כמוך ואתה צריך לקבל אותה כמו שהיא פשוטה עם מגרעות וכך גם לא תתאכזב.

גברים שחצנים ויהירים לא משיגים בחורות גברים עם ביטחון עצמי כן ויש הבדל גדול בין השניים. נשים מטבען פחות מתרשמות מחיצוניות (לא כמו גברים), אלא יותר מהתכונות בפועל. על כן בחור בעל ביטחון עצמי הוא בחור שבחורה תרצה להיות לצידו ובנוסף אם אתה נחמד ומקסים אז תכונות אלו יבלטו יותר לצד הביטחון העצמי.

לפתוח דלת לבחורה או לסדר לה את הכיסא במסעדה זה לא מיושן.

החזק אותה קרוב אלייך ותהיה עדין כשזה נחוץ.

אל תקלל או תתנהג בגסות, אם תתנהג בחוסר בוגרות היא לא תשמח להיות בחברתך. תתנהג אליה כפי שהיית רוצה שיתייחסו אלייך, כלומר שים את עצמך במקומה, זהו כלל הזהב.

זכור כפי שאתה מנסה למצוא את הבחורה המתאימה לך כך היא בתהליכי חיפוש אחר הגבר שיתאים לה. בחורה אינה ייצור מוזר או מסתורי היא בסה"כ רוצה לאהוב ולהיות נאהבת.

אחוז בידה גם בציבור או במקום הומה אדם זה מראה שאתה גאה להיות איתה.

כשבחורה לוקחת על עצמה אתגר מסוים גלה בזה עניין אחל לה בהצלחה אפילו עזור לה במשימה שלה.

אל תשקר במערכת יחסים, זה מיותר לחלוטין ותמיד ירדוף אותך שהיא תגלה.

לחצו כאן עכשיו

אם היא עצבנית ועצובה תן לה לפרוק את המתחים והרגשות עלייך. דבר איתה על הצרות שלה אל תנסה לפתור אותן, מאחר והיא צריכה לפתור אותן בעצמה. רק אם אתה בטוח שאתה יכול כדי שלא תעשה את המצב יותר גרוע. זה גם יקרב ביניכם והיא תכיר בעובדה שאכפת לך מהבעיות שלה והיא תעריך את זה מאוד, כך היא גם תדע לפנות אלייך בעתיד.

תתייחס אליה באותה רמת כבוד שאתה אמור להתייחס לאשתך לעתיד (בהנחה שאתה רוצה להתחתן – יש כאלה שלא....).

זכור תמיד לתת לה מחמאות, זה שאתם כבר יוצאים זה לא אומר שהיא לא עלולה לשנות את דעתה אם היא תחשוב ששכחת ממנה. הייה אתה עצמך אין צורך בזיופים. תתייחס לבחורה כפי שהיית רוצה שאביך יתייחס לאימך.

אזהרות ______

אל תיקח אותה כמובנת מאליה, היא לא תמיד תסכים לסבול את הצדדים השליליים שלך, תמיד קיים הסיכוי שהיא תחשוב שמגיע לה משהו יותר טוב, וזה עשוי לסיים את מערכת היחסים.

גם בחורות שנסחפות בשיחות לא אוהבות שתדבר על משהו טיפשי פרט לעניינים ביניכם. נסה להימנע מלדבר על נושאים מורכבים הידועים רק לך, אל תשתמש במונחים ובסלנג שהיא לא מבינה או מכירה. או שתכיר לה את העניינים או שלא תדבר איתה על נושאים שרק אתה מבין בהם (כמו למשל ענייני עבודה).

אם הבחורה מספרת לך על בעיה אישית שלה, אל תהפוך את זה למשימה אישית שלך להשתלט על העניינים ולתקן אותם (כמובן שיש יוצא מן הכלל שכן אפשר ורצוי לעזור). אם היא פורצת בבכי בנוכחותך זהו סימן שהיא בוטחת בך מספיק כדי להראות שהיא פגיעה בנוכחותך. מחווה נאה לכרוך את זרועותייך סביבה ולאחוז בה. אל תאמר "אל תבכי", אתה יכול לומר "יהיה בסדר", בשלב זה בו אינך מנסה לתקן את העניינים, תוכל לשאול "אפשר לעזור", תן לה לענות בכן או לא.

אם אתה מתנהג איתה כג'נטלמן ועם אנשים אחרים בצורה הפוכה, היא תגלה זאת ואתה תהיה בצרות.

נניח שאתה מעוניין בחברה של אחותך, נסה לברר דרך אחותך, אם החברה גם מעוניינת. אם כן גש אליה לאט, פזיזות והדבקות אינן מומלצות. תנסה לדבר איתה על כל מיני נושאים וע"י כך להכירה יותר טוב ולהתחבב עליה. אם תרחיב בפני אחותך מחמאות לגבי חברתה, היא יכולה לספר לה שאתה דלוק עליה, ואם חברתה אינה מעוניינת זה יכול להיות מצב קצת מביך. על כן אל תהיה יותר מדיי "פושי".

אם משהו מפחיד או מבהיל או מוזר קורה לבחורה שאמצע הדייט, למשל הרובוט של הגן חיות מתחיל לזוז ונותן לה מכה,נסה לנחם אותה, תוודא שהיא קרובה אלייך.

בחורות אוהבות שלחבר שלהן יש יכולת להגן עליהן. בחורה מחפשת מישהו שיספק לה ביטחון והגנה.

יש מספר דברים שעשויים להפחיד בחורה. זה עשוי להיראות מוזר אך הן עשויה להיות יותר פגיעה כשהיא איתך, זה כנראה כדי להתקרב אלייך יותר.