לחצו כאן עכשיו
והצטרפו לאתר בחינם
מאמר:טפים לפגישה ראשונה

כללי החיזור היום אינם מוגדרים היטב כפי שהיו בתקופה הויקטוריאנית בזמנו הליכות החיזורים היו ברורות וכולם פעלו ע"פ אותו ספר חוקים. גברים היו מחזיקים את הדלת לנשים, עוזרים להן עם המעילים ומחזירים אותן הביתה עד 9 בערב. זוגות היו יוצאים פגישה ראשונה לשתות גזוז, פגישה שנייה לסרט, פגישה שלישית "מתמזמזים" בטיילת או במקום חשוך אחר ובפגישה הרביעית היו מתארסים.

עם הזמן החוקים קצת השתנו כמו האנשים, זרקנו את ספר החוקים והתחלנו לאלתר. החיפוש האינדיבידואלי אחר אהבה ומין נהיה מגוון ומוזר כמו החיים עצמם. זה שינוי טוב ונחוץ אך עם זאת, זה הפך את הדייטיניג למעורר יראה בלי הנחיות ברורות, איך הרומנטיקה של העידן החדש אמורה לנווט את הפגישות הראשונות? ובכן זה לא קשה, לגבי דייטיניג הדבר שלא השתנה הוא שעל הבחורים מוטלת החובה להתנהג כג'נטלמנים מושלמים. להלן כמה טיפים שיכולים להנחות ג'נטלמן אמיתי למרות העולם המודרני והמציאות המטורפת שנקלענו אליה היום.

לחצו כאן עכשיו

1. אל תוציא לארוחת ערב בפגישה הראשונה. בימים אלה פגישה ראשונה מתקיימת בד"כ בבית קפה ומסיבה מוצדקת. אין בזה מחויבות, זה קצר יחסית וכוס תה עם עוגה תמיד יכולה להרגיע/לנחם את העצבים והרגשות. אל תנסה להרשים בחורה במסעדת גורמה 4 כוכבים כאשר אתה בקושי מכיר אותה. כך גם לא יגרם לכיס שלך נזק בלתי הפיך ואם דברים לא יזרמו תוכל לסיים את הערב מוקדם.

2. תן לה חיבוק עדין בתחילת הפגישה. שבירת הקרח והמחסום הפיזי בתחילת הפגישה עושה את הערב הרבה יותר קל ומהנה. בתחילת הפגישה תן לה חיבוק (עדין ולא נמרח חודרני או אגרסיבי חלילה) ואמור לה כמה נחמד וטוב היא נראית. כמו כן ע"י זה שתראה לה משיכה בתחילת הפגישה, היא תוכל להחזיר/לגמול לך בהמשך הפגישה, כך יהיה גם יותר קל לדעת איך הפגישה הולכת.

3. הראה במיטבך לבש משהו שיגרום לך להרגיש גם נוח וגם כמו מיליון דולר. ואם אין לך בגדים כאלה – לך וקנה חולצה ומכנסיים חדשים. כמובן שיש להתקלח לשים קצת סודה מתחת לבית השחי לצחצח שיניים וללבוש בגדים נקיים ומגוהצים אחרי כביסה.

4. תתנהג באצילות וברמה גבוהה – אולי האבירות נעלמה מהעולם אבל היא תחבב אותך יותר אם תנסה להחזיר אותה. תפתח בפניה את הדלת, תמשוך את הכיסא שלה, תתמוך בה אם הולכים על קרח חלקלק במדרכה (למרות שאין כזה בישראל....). למרות כל העצמאות והפמיניזם של האישה המודרנית. אדיבות הליכות ונימוסים הם ערך עליון. אבירות מראה על יכולתך להגן לדאוג ולמשוך. אבל תהיה אמיתי וטבעי, אתה לא רוצה להיראות כמישהו שמנסה חזק להרשים. פשוט תהיה בחור טוב, מתחשב שנהנה להתייחס לבחורה כמו לליידי אמיתית.

5. החמא לה ולאחרים – כאשר אתה בפגישה רצוי לחלוק כמה מחמאות אמיתיות. זה רעיון טוב להחמיא לבחורה אך גם לדבר דברים טובים על מכרים משותפים שלכם. או אנשים שפגשתם במהלך הפגישה. ע"י הצגת אדיבות לאשים שאינם בסביבה, זה מראה שאתה מוצא את הטוב בכל אחד, וזו תכונה טובה ומושכת.

6. תתחבר לצד המוזר שלך – לפעמים אנשים מתייחסים לפגישה כמו לראיון עבודה ומציגים את עצמם באור מושלם, פגישה עם בחורה אינה ראיון עבודה זאת טעות. ראשית כי ע"י מחיקת והתעלמות מהחלקים השונים שלך אתה הופך לפחות אטרקטיבי כי אתה מוחק את מה שבעצם מייחד אותך, שנית אם תדגיש את השיגעונות שלך תוכל למצוא בחורה שמשלימה אותך וסובלנית יותר כלפי האובססיות שלך, מישהי שמתאימה לך באמת.

7. תנקה ותסדר את הבית – היה נכון, כפי שלמדת בצופים תהיה מוכן לכל מקרה לא צפוי על מנת שתוכל להתמודד איתו בקלות. כשאתה יוצא עם בחורה יש סיכוי קטן ככל שיהיה שהיא תבוא אלייך אח"כ צ(למרות שזה ממש לא מומלץ בפגישה הראשונה). תדאג שהבית יהיה נקי ומסודר, תזרוק את הזבל, תחליף את המצעים ותנקה את הרצפה. בכל מקרה, גרועה ככל שתהיה הפגישה זה תמיד מנחם לחזור לבית נקי ומסודר.

8. שלם את החשבון – זה נכון, לא רק בגלל שזו מחווה אדיבה. ע"י התשלום זו גם אינדיקציה לדעת איך הייתה הפגישה. כלומר כשמגיע החשבון תזהר שהיא לא תשלם עבור החלק שלה. אם היא רוצה לשלם זה אומר שהיא לא רוצה להיות חייבת לך כלום ואין לה עניין לראות אותך שוב. אבל אם היא רק ניגשת לארנקה בצורה מזויפת ומנומסת זה סימן טוב. היא מרגישה טוב שאתה תשלם ויודעת שאתה תאכל את האוכל מהמקרר שלה בעוד חודש ימים.

9. תן לה נשיקה – אם הפגישה הלכה טוב נסה לנשק אותה לקראת הסוף – תאזור אומץ ותן לה נשיקה ! בתקווה שהיא תשמח לקבל אותה. זאת תמיד מחמאה בשביל בחורה.

לחצו כאן עכשיו

10.אל תשכב איתה– סקס בפגישה הראשונה זה רעיון ממש לא טוב בהנחה שאתה רוצה מערכת יחסים עם הבחורה הזאת. תמיד עדיף לדחות סיפוקים כאלה. גם אם הפגישה הולכת ממש טוב אל תיקח אותה למיטה. זה ממש לא מכובד לנסות להשכיב בחורה בפגישה הראשונה. אחרי הכל כשמפתחים מערכת יחסים זה נחמד שיש משהו לצפות לו ואתה תצא ג'נטלמן.

טיפים פגישה 1